Küpsised ja privaatsus

Küpsised ja privaatsus

CliC e- pood www.clic.ee (esindatud UAB ``Fashionlita”) kasutab küpsiseid, et salvestada spetsiifilist infot teie arvutis. Need seaded näitavad, kuidas küpsiseid kasutada, seadeid saab osaliselt muuta ilma ette teatamata. Et olla kindel, et kasutate ajakohast teavet küpsiste kohta, vaadake võimalikud muudatused regulaarselt üle. Seda veebi lehekülge kasutades te olete nõus asetama küpsised enda arvutisse vastavalt tingimustele. Kui te ei ole nõus küpsistega sellelt veebilehelt, palun keelake oma küpsiste tugi veebibrauseris või keelduge sellest veebileheküljest..

1. MIS ON KÜPSISED?

Sel moel saab veebisait teid tuvastada, kui te järgmine kord külastate, või mäletate asjakohast teavet sinu kohta. See on teave selle kohta, milliseid sisemisi lehekülgi olete külastanud, millised menüüelemendid olete valinud, konkreetsed andmed, mida olete selle saidi vormidesse sisestanud, külastuse aeg ja kuupäevad. Küpsised on tekstiline teave , mida veebileht saadab brauseri küpsisefailile teie arvuti kõvakettal. Sellisel viisil saab veebileht tunda teid , kui te järgmisel korral külastate lehte või mäletab
asjakohast teavet teie kohta. See on teave, millist sisendlehte te külastate, millist menüü punkti te valisite, spetsiifilist infot mida te sisestasite selle lehe sisule, külastuse aja ja kuupäeva.

2. KÜPSISTE LIIGID

On olemas kahte liiki küpsised.
Seansi küpsised: need on ajutised küpsised, mis lõpevad brauseri seansi lõpus kui lahkute lehelt.
Seansi küpsiste ajal fikseeritakse sinu tegevus sisemisel veebilehel . Näiteks kui te lisasite enda kaardile mingid märkmed, siis need jäävad mällu.

Püsivad küpsised: erinevalt seansi küpsistest püsivad küpsised salvestatakse teie arvutisse kuni need on aegunud või kustutatud. See võimaldab teil teie uuesti külastamisel teid ära tunda , mäletada teie valikuid või teenindust kuni need on aegunud või kustutatud.

Lisaks seansi ja püsivatele küpsistele võib seal olla ka teisi küpsiseid, mille määrab külastatav veebilehekülg andes seega meile või kolmandatele isikutele teavet.

3. MEIE KASUTATAVAD KÜPSISED

Me kasutame neid küpsiseid praegu ja tulevikus.
Me kasutame seansi küpsiseid, et aidata tagada turvalisus ja kontrollida oma andmeid. Kasutades veeblehte sirvite lehekülgi, kasutades küpsiseid selleks et valtida püsivate andmete sisestamist.
Me kasutame püsivaid küpsiseid, mis aitavad teid tuvastada kui tähtis kasutaja, kui külastate veebilehte,
et hoida ära tegevuste dubleerimist, koguda statistilist anonüümset infot ja aidata meil paremini mõista teie vajadusi ja parendada veebilehe struktuuri.
Paljud kupsised on loodud selleks, et aidata teil internetti optimaalselt kasutada. Näiteks me kasutame küpsiseid, et tunda ära teie kasutatav brauser ja kas ta toetab teatud tehnoloogilist funktsiooni, näiteks aitab ta kiiremini laadida üles veebilehte kui te vajate suuremat faili.
Lisaks küpsistele, mis annavad meile teavet, kasutame ka küpsiseid, mis koguvad teavet ja saadavad selle kolmandatele isikutele. Näiteks Google Analytics. Küpsiste kasutamise kohta lisateabe saamiseks kontrollige kolmandate osapoolte veebisaite. Küpsiste kasutamise seaded nendel veebilehtedel võivad meie omadest erineda. Nagu esimese osapoolega osad meie küpsistest võivad koguda ja hoida teie personaalset informatsiooni, nagu teie nimi või e-maili aadress. Küpsiste kasutamise kohta lisateabe saamiseks kontrollige kolmandate osapoolte veebisaite. Küpsiste kasutamise seaded nendel veebilehtedel võivad meist erineda sarnaselt esimese osapoole privaatsuspoliitikaga.

4. KÜPSISED SELLEL VEEBILEHEL

Vaikimisi aktsepteerivad enamik brausereid küpsiseid. Siiski on teil võimalik brauseri seadeid muutes keelata küpsised. Samuti saate oma brauseri seadeid seadistada nii, et saate vastu võtta ainult asjakohaseid küpsiseid või saada hoiatusteade, mis võimaldab teil otsustada kas salvestada küpsised arvutisse. Teie arvutis on küpsiste haldamiseks mitmeid võimalusi, näiteks brauseri abisektsioonis. Te võite ka kustutada või mitte koguda infot. Kuna meie küpsised võimaldavad ühendada saidi põhi- funktsioonidega, meie soovitame, et jätate küpsiste toe. Kui küpsiste tugi on keelatud, võib see tähendada, et veebisaidi kasutamine on piiratud või et te ei saa veebisaiti täielikult kasutada.

Privaatsus

Kasutades www.clic.ee ei edastata teie poolt edastatud teavet kolmandatele isikutele , välja arvatud juhul, kui see on ette nähtud seadusega. Meil peab olema täielik ajakohane teave teie kohta, et täita tellimust korralikult. Meil on õigus edastada teie kohta teavet meie partneritele , et saaksime tellimuse kätte ja see vormistada. Samuti on meile vajalikud teie täpsed andmed tellimuse kohalesaatmiseks nagu teie aadress ja muud lepingulised kohustused.
Nende tingimustega nõustudes võib registreerimisplatvormil olevat e-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutada otseturunduse eesmärgil.
See tähendab, et teavitame teid meie tutvustustest, atraktiivsetest pakkumistest ja uudistest. Kui te ei soovi seda teavet veel saada, siis palun teavitage meid e-posti aadressil : info@clic.lt
Sõnum tuleb saata e-posti kastist, mille aadress on registreeritud www.clic.ee registreerimispaltvormil.
Teil on õigus saada, muuta, blokeerida või kustutada teie esitatud ja salvestatud andmeid. Selleks võtke ühendust selle teenusega: info@clic.lt